Güzellik yarışmasındaki elbise büyük tepki çekti: Özür dilediler

Geçen hafta düzenlenen Misss Vietnam hoşluk müsabakasında yaşanan sahne kazası konuşulmaya devam ediliyor…

Büyük bir tertiple düzenlenen aktifliğe katılan ve finale kalan yarışmacılara ödül vermek için sahneye çıkan 2020 Vietnam hoşu Phuong Anh’ın kıyafetin azizliğine uğraması gündem oldu.

24 yaşındaki Anh’ın giydiği saten sarı elbisenin spot ışıklarıyla birlikte transparan olması organizatörleri paniğe sürüklerken durumun farkında olmayan genç bayan ise olayı sahneden indikten sonra öğrendi.

Trinh Thuy Linh isimli yarışmacıya ödül vermek için sahneye çıkan bayanın bütün vücudu gözükürken Vietnamlılar ise bu duruma reaksiyon gösterdi. Aktifliği reşit olmayan gençlerin de izlediğini ve bu kıyafetin uygunsuz olduğunu öne süren birtakım Vietnamlılar toplumsal medyadan reaksiyon gösterdi.

Genç model sahneden indikten sonra elbisesinin azizliğine uğradığını öğrendi.

Olayın büyümesiyle birlikte bugün organizatörler bir açıklama yaptı. Yetkililer, “Phma Ngoc Phuong Anh’ın içini gösteren bir elbise giymesine müsaade verdiğimiz için özür dileriz. Kızdırdığımız izleyicilerimizden bizi affetmelerini istiyoruz” açıklamasını yaptı.

Genç model ise durumun farkında olmadığını ve öğrendikten sonra çok üzüldüğünü lisana getirdi.

Fakat birtakım toplumsal medya kullanıcıları ise bu elbisede bir sorun olmadığını modelin iç çamaşırı yerine tayt giydiği için bir sorun teşkil etmediğini belirtti. Bu kullanıcılar, “İnsanlar çok reaksiyon veriyor. Modeli suçlamak yerine organizatörler de hatalı, evvelce bakmaları gerekiyordu” sözünü kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir